نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تغییر رفتار و لجاجت همسرم

751
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تغییر رفتار و لجاجت همسرم

باسلام من با همسرم سه سال دوست بودم و تقریبا با رفتارهاش اشنا بودم. الان یک ماهی هست که عقد کردیم و خیلی از رفتاراش داره تغییر میکنه از اول هم بعضی از رفتارهامون بهم نمیخورد و هر دو لجباز هستیم ولی مشکلمون حاد و جدی نبود و با هم خیلی خوب بودیم مشکل جدیمون از چند روز پیش شروع شد ک بهش یاد اوری کردم ک برای عید مبعث و نیمه شعبان باید عیدی بخره و همسرم از کوره در رفت و دادو بیداد کرد ک این چیزا برای عهده بوقه! و از اونجایی ک جفتمون لجباز و غدیم با هم بحث کردیم. ایشون گفتند ک الان دارم پول برای ماشین و خونه جمع میکنم و پولی برای اینجور خرجهای الکی ندارم کلی هم منت گذاشت ک اینکارها رو برای من میکنه. خلاصه فرداش از اونجایی ک این بحث هم مثل همه بحثامون تموم شده بد من با روی باز بهش زنگ زدم و خوش بش کردم ولی یکشنبه ک از عید گذشت من تیکه انداختم بهش ک عیدیت هم خیلی خوب بود و... ک خیلی نارااحت شد و ایمیل بلند بالایی برام فرستاد ک من نقشه کشیدم ک ازش بکنم و پول زور بگیرم و حتی اون روزی هم ک بهش زنگ زدم و خوب حرف زدم براش نقشه کشیدم وووو... ب نظرتون باید چیکار کنم ؟ من نمیدونم الان خسیسه یا نه چون قبلش اینجوری نبود بله برون و عقدم هم خیلی ساده بود و هیچ انتظاری ازشون نداشتم و هیچ کادویی یا خرید عقدی ازشون نگرفتم. ب نظرم این ساده گرفتن همه چیز باعث شده توقع اینو نداشته باشه ک ازش چیزی بخام!!!! چون همش میگه از من چیزی نخاه چون دارم پول جمع میکنم و تا الان حتی ی بار هم ازش پولی نخاستم ببخشید طولانی شد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تغییر رفتار و لجاجت همسرم

درود بهرحال شما مدتی بقولتون دوست بودین و قلقو علایق همدیگر رو باید بهتر بدونید الان ازما سوال میکنید سه سال شما نشنناختینش ما برای یک کلمه شما نقدش کنیم خخ
    بهرحال عرض کنم شما هنوز درعقدین و تازه یک ماهه - و ازهم جدا زندگی میکنید باید رفتارهاتون رو وفق بدید و از مدتی باهم بودید رو اززمان دوستی سوا بدونید.
    الان زن وشوهر ومتاهل ومتعهد به هم باشید انتظارات متفاوت میشه وخیلی تغییرات عمده درروابط پیش میاد.

باید این روتوجه شده باشید که الان دوره دوستی واون عشق رویایی وقهر وآشتی نیست واون عشق وتوقعات مدتی به چالش کشیده میشه

وبعد اززادواج وماه عسل رویایی میشه وابراز میدین الانم اگر عاقل باشید وباکمک هم وواقع بینانه عمل کنید وباهم اول دوست بعد زن وشوهر وهمدیگرودرک میشه اینگونه بود
    اگر میخای همیشه باهم خوب باشید وبرای هم جذاب باید باهم بسازید و با کم وکاستی زندگی فراز ونشیب داره خواهرم
    سختی و داری و نداری داره
    شان ومنرلت همدیگر رو خصوصا احترام همدیگر و حریم خصوصی خودتون رو بدونید تا بهتر بتونید کنار بیان و رو زندگی مشترکتون تسلط داشته باشید
    درمورد خرید واعیاد شایدحق باشما باشه ولی شاید بنده خدا برنامه ریزی کرده ودرامدشو هدفمند وتوانشون نبود ولی گوشزد و نق وعر زدن وبا نیش وکنایه شما بدتر حس لجاجت ایشون رو حاد ترمیکنه
    بهتره کمی در رفتاراتون وارتباطات تجدید نظر کنید وباکمک هم پس انداز وزندگی عاشقانه اتون روشروع کنید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تغییر رفتار و لجاجت همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط fa...teme نمایش پست ها
    باسلام من با همسرم سه سال دوست بودم و تقریبا با رفتارهاش اشنا بودم. الان یک ماهی هست که عقد کردیم و خیلی از رفتاراش داره تغییر میکنه از اول هم بعضی از رفتارهامون بهم نمیخورد و هر دو لجباز هستیم ولی مشکلمون حاد و جدی نبود و با هم خیلی خوب بودیم مشکل جدیمون از چند روز پیش شروع شد ک بهش یاد اوری کردم ک برای عید مبعث و نیمه شعبان باید عیدی بخره و همسرم از کوره در رفت و دادو بیداد کرد ک این چیزا برای عهده بوقه! و از اونجایی ک جفتمون لجباز و غدیم با هم بحث کردیم. ایشون گفتند ک الان دارم پول برای ماشین و خونه جمع میکنم و پولی برای اینجور خرجهای الکی ندارم کلی هم منت گذاشت ک اینکارها رو برای من میکنه. خلاصه فرداش از اونجایی ک این بحث هم مثل همه بحثامون تموم شده بد من با روی باز بهش زنگ زدم و خوش بش کردم ولی یکشنبه ک از عید گذشت من تیکه انداختم بهش ک عیدیت هم خیلی خوب بود و... ک خیلی نارااحت شد و ایمیل بلند بالایی برام فرستاد ک من نقشه کشیدم ک ازش بکنم و پول زور بگیرم و حتی اون روزی هم ک بهش زنگ زدم و خوب حرف زدم براش نقشه کشیدم وووو... ب نظرتون باید چیکار کنم ؟ من نمیدونم الان خسیسه یا نه چون قبلش اینجوری نبود بله برون و عقدم هم خیلی ساده بود و هیچ انتظاری ازشون نداشتم و هیچ کادویی یا خرید عقدی ازشون نگرفتم. ب نظرم این ساده گرفتن همه چیز باعث شده توقع اینو نداشته باشه ک ازش چیزی بخام!!!! چون همش میگه از من چیزی نخاه چون دارم پول جمع میکنم و تا الان حتی ی بار هم ازش پولی نخاستم ببخشید طولانی شد

این حرفشون توجیحی برای رفتارش نمیشه ...

به هر حال خرید کادو میتونه یک شاخه گل ساده هم باشه و نشون دهنده این باشه که به یاد شما بوده

در این مورد با ایشون صحبت کنید و براشون توضیح بدید که قرار داد ایشون با شما یک قرارداد تجاری نیست بلکه عاشقانه است

اگر فکر میکنه خرید خونه و ماشین هم از سر زور هست بهتره تصمیم دیگه ای در همین اوایل زندگی بگیره

پس با ایشون صحبت کنید و حتما" با مشاوری مجرب در این خصوص مشورت کنید تا به شما در شناخت بهتر راهنمایی لازم ارائه شود
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)